Posted by on 1 sierpnia 2018

Obecnie Medicare obsługuje około 100 000 pozycji GME przy średnim rocznym koszcie 100 000 USD na stanowisko. W 1997 r. Kongres nałożył limit na liczbę zaawansowanych stanowisk szkoleniowych, które Medicare mógłby sfinansować, a żaden rachunek nie dodaje tej liczby. Zamiast tego oba rachunki upoważniają program do redystrybucji około 1000 automatów GME, które nie są wykorzystywane przez szpitale. Oba rachunki kierują Medicare na redystrybucję tych pozycji w sposób, który sprzyja programom opieki podstawowej, promuje szkolenie GME, które ma miejsce w placówkach ambulatoryjnych, oraz finansuje tworzenie centrów nauczania pedagogiki , koncepcji, która sprzyjałaby wspólnotowym ośrodkom zdrowia jako locus na szkolenia (i jeden przeciwny AAMC, który obawia się, że zmniejszyłoby to wsparcie dla szkoleń w zakresie nauczania szpitali). Administracja pozostała w dużej mierze cicha, jeśli chodzi o ekspansję siły roboczej i jest zdecydowanie fajna w stosunku do idei dużej nowej federalnej inwestycji w produkcję większej liczby lekarzy.
Znacznie wyższy priorytet administracji to utworzenie niezależnej komisji doradczej ds. Płatności w celu opracowania zaleceń dotyczących ograniczenia wzrostu wydatków Medicare. Zalecenia zaczną obowiązywać automatycznie, chyba że zostaną zablokowane działaniami Kongresu. Ustawa senacka utworzyłaby taki organ doradczy, chociaż jego efekt zostałby zmniejszony w pierwszych latach, ponieważ szpitale byłyby zwolnione z wszelkich wydanych zaleceń. Rada sformułowałaby także niewiążące zalecenia dotyczące zmian w niefederalnych programach opieki zdrowotnej, które spowolniłyby wzrost krajowych wydatków na opiekę zdrowotną. Projekt ustawy nie obejmuje utworzenia takiego organu doradczego, a przywódcy Demokratycznej Izby przeciwstawiają się tej idei, podobnie jak organizacje reprezentujące lekarzy, szpitale i inne grupy dostawców. Jest to jednak jeden z najwyższych priorytetów administracji.
Jeżeli Kongres uchwali projekt ustawy reformatorskiej, a Obama podpisze go z mocy prawa, środek niewątpliwie przyciągnie krytykę zarówno lewicy, jak i prawicy, biorąc pod uwagę jej cenę, zakres i prawdopodobnie brak możliwości dostarczenia nowej opcji ubezpieczenia publicznego. To, co może niepokoić społeczeństwo tak samo jak każdą kwestię, to fakt, że większość rozszerzeń zasięgu nie wejdzie w życie przynajmniej do 2013 r. Niemniej jednak prawodawstwo rozszerzyłoby zasięg na około 30 milionów ludzi, znacznie zmniejszając liczbę nieubezpieczonych Amerykanów. Sam ten fakt może pomóc demokratom przetrwać napór republikańskiej krytyki, która będzie rosnąć tylko w miarę zbliżania się wyborów w 2010 roku.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0912964) został opublikowany 6 stycznia 2010 r. O godz.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: badanie kału bydgoszcz, medycyna na słowacji, usuwanie przebarwień kraków ]

Powiązane tematy z artykułem: badanie kału bydgoszcz medycyna na słowacji usuwanie przebarwień kraków

Posted by on 1 sierpnia 2018

Finansowanie i ujawnianie informacji
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów